آموزش فرمول های اکسل

دوره icdl در تبریز فنی حرفه ای یا همون آموزش کامپیوتر با مهارتهای هفتگانه که در آموزشگاه آپادانا برگزار می شود.

سرفصل های دوره آموزش آنلاین ICDL

ICDL یا مهارت های هفتگانه آی سی دی ال یک گواهینامه با کیفیت بالا است که در سطح بین المللی اعتبار دارد. به همین دلیل یکی از اصلی ترین دوره های کلاس icdl در تبریز است که شما را با مهارت های هفتگانه آشنا می‌کند.

هفت مهارت دوره آموزش ICDL

1- مفاهیم ابتدایی فناوری اطلاعات یا IT

در قسمت مفاهیم پایه فناوری اطلاعات دوره آی سی دی ال آموزشگاه آپادانا افراد با مفهوم کلی از IT، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر آشنا می‌شوند. همچنین مهارت‌هایی را برای کاربرد روزانه برنامه‌های پرکاربرد به دست می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نحوه ذخیره کردن داده ها
  • شناخت حافظه کامپیوتر
  • کاربرد نرم افزارهای کامیپوتری
  • آشنایی با شبکه های اطلاعاتی در پردازش
  • توزیع اطلاعات

مهارت شماره ۱ یا فناوری اطلاعات آموزش icdl در تبریز شما را با ابزارها و روش‌های دریافت، ذخیره، پردازش و مبادله اطلاعات آشنا می‌کند و همه شیوه‌های ضروری برای تولید سیستم‌های مبتنی بر اطلاعات را به صورت تئوری به شما آموزش خواهد داد.

۲- مفاهیم ویندوز و مدیریت فایل ها

فراگیران در این بخش از آموزش مهارت های هفتگانه icdl می بایست استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانند تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز انجام دهند. همچنین لازم است کار با فایل‌های رایانه‌ای و مدیریت آن‌ها مانند کپی، حذف و . را بتوانند به راحتی انجام دهند.

3- آشنایی با ورد Word یا نرم افزار واژه پرداز

Word نرم افزاری است که در بخش اداری شرکت‌ها و ادارات برای تایپ، نگارش نامه‌ها یا گزارش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان در مدرک icdl در تبریز با برنامه‌های پردازش متن از جمله Word و کاربرد روزانه آن آشنا می‌شوند.

[ شنبه 13 آبان 1402 ] 15:08 ] [ آموزشگاه کاسپین ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]